Klubové informace

Organizace

Vzhledem k tomu, že členů klubu je relativně hodně a pochází z celé ČR, rozhodli jsme se zřídit tyto webové stránky. Jejich prostřednictvím chceme dát všem členům klubu možnost získat přehled o aktuálním dění v klubu a dle svých možností se na něm aktivně podílet. Cíle klubové činnosti jsou spolu s dalšími věcmi formálně vymezeny ve stanovách klubu La Grace z.s. Neformálně lze říct, že pokud máte dobrý nápad, klub Vás podpoří při jeho realizaci. Prostřednictvím těchto stránek můžete sdílet informace s ostatními členy klubu, organizovat klubové akce a když přesvědčíte výbor, že to opravdu stojí za to, můžete na to dostat i nějaké peníze.

Registrace

Pokud jste řádným členem klubu La Grace, použijte prosím k registraci na tento web svůj e-mail, který jste udávali jako kontaktní při přihlášení do klubu. Jedině díky tomu jsme schopní rozpoznat, že máte právo na základní roli "člen klubu La Grace". Pokud se po registraci nic nestane do tří dnů, kontaktujte nás. O celý systém se ve svém volném čase stará jen hrstka lidí. Děláme co umíme.

Administrativa

Poslední valná hromada se konala dne  20.5.2017 v Týně nad Vltavou.